Last updated: Feb 24, 2022

Unikalne i nowoczesne zegary ścienne są doskonałym dodatkiem do każdego domu. Są sposobem na szybkie odmierzanie czasu bez konieczności sięgania po telefon, a także wspaniałym elementem dekoracyjnym, który może naprawdę wzbogacić każdą przestrzeń.

Decydując się na zakup zegara ściennego, należy zastanowić się, jaki wygląd i wrażenie chcemy uzyskać w danej przestrzeni, a następnie przejść od tego do następnego kroku.

Zegary ścienne są dostępne w różnych stylach, kolorach i kształtach. Idealnie pasują do każdego domu, w którym panuje klimat nowoczesny lub rustykalny.

Znajdziesz tu zegary mantylowe, zegary ścienne, zegary stołowe i wiele innych. Są one dostępne z różnymi mechanizmami, takimi jak zasilanie bateryjne, zegar nakręcany, zasilany energią słoneczną i mechanizm kwarcowy. Niektóre z nich mają funkcję alarmu, a inne pełnią funkcję dekoracyjną.

W tym poście pokażemy Ci 59 najbardziej nowoczesnych i wyjątkowych zegarów ściennych! Uwzględniliśmy tu różne style, od nowoczesnego, przez rustykalny, po industrialny. Bez względu na styl, upewniamy się, że każdy zegar ścienny jest funkcjonalny i będzie świetnie wyglądał na Twojej ścianie.

Pomiń pogawędki. Przejdź od razu do produktów

Jak wybrać zegar ścienny?

Zegary ścienne są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, dzięki czemu pasują do każdego stylu. Ważne jest, aby zacząć od punktu centralnego, a następnie wybrać zegar, który go uzupełni.

Styl

Jeśli masz nowoczesny punkt centralny, zegar w stylu tradycyjnym będzie wyglądał nie na miejscu, natomiast jeśli masz antyczny punkt centralny, najlepszym wyborem będzie zegar w stylu współczesnym. Wybierając zegar do pokoju, należy wziąć pod uwagę wiele czynników.

Kształt

Kształt zegara powinien odzwierciedlać pozostałe elementy znajdujące się w pomieszczeniu. Zegary kwadratowe lub okrągłe będą dobrze współgrać z nowoczesnymi meblami, natomiast zegary prostokątne powinny być łączone z meblami tradycyjnymi.

Wielkość

Rozważenie ilości wolnego miejsca na ścianie to szybki i łatwy sposób na określenie wielkości zegara. Typ zegara, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, zależy od dostępnej przestrzeni potrzebnej na pożądane funkcje.

Na przykład, jeśli masz do dyspozycji niewielką powierzchnię przeznaczoną na zegar, zastanów się nad mniejszą tarczą lub długim, chudym zegarem o artystycznym wzornictwie lub z artystycznymi arcydziełami, tak aby nadal zapewniał niezbędną funkcjonalność, a jednocześnie nie zajmował dużo miejsca.

Jak duży powinien być zegar ścienny?

Szukając nowego zegara ściennego, ważne jest, aby dobrać jego właściwy rozmiar. Powinniśmy być w stanie odczytać godzinę z drugiego końca pokoju, a tarcza zegara nie powinna być zbyt mała ani zbyt duża. Zegar powinien mieć również wyświetlacz cyfrowy, a w większości przypadków lepiej jest kupić zegar ścienny zasilany bateriami, na wypadek gdyby doszło do przerwy w dostawie prądu.

Decyzja o tym, jaki rozmiar zegara kupić, jest raczej wyborem osobistym. Jeśli jednak jesteś na rynku zegarów, rozważ jeden z poniższych rozmiarów:

Rozmiar, który wybierzesz będzie zależał od miejsca, w którym go umieścisz, oraz od tego, ile miejsca masz na nowy zegar. Jeśli ma to być element akcentujący lub taki, który będzie dobrze widoczny z drugiego końca pokoju, wybierz większy rozmiar.

Jaki kolor zegara ściennego jest najlepszy?

Nie ma jednego idealnego zegara ściennego, który odpowiadałby każdemu gustowi, ale jest kilka rzeczy, które możesz chcieć rozważyć przy wyborze nowego zegara. Pierwszą rzeczą, o której będziesz chciał pomyśleć, jest rodzaj projektu ścian i ich kolor.

Najlepszym kolorem dla zegara ściennego w domu powinien być jasny. Należy unikać ciemnych kolorów, ponieważ utrudniają one odczytanie godziny.

Zaleca się również unikanie jaskrawych i krzykliwych kolorów, takich jak czerwony lub różowy, ponieważ mogą one odwracać uwagę od motywu przewodniego pokoju.

Najlepiej sprawdzają się kolory pasujące do większości pomieszczeń, takie jak biały i jasnoszary. Dobrze sprawdzą się też blady błękit lub zieleń.

24 wyjątkowe zegary ścienne, które ozdobią Twoją przestrzeń

Oto 24 najfajniejsze zegary, jakie można kupić. Te wyjątkowe zegary ścienne są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, w cenie od 5 do 200 dolarów.

Ta lista pomoże Ci wybrać zegar idealnie pasujący do Twojego stylu.

Duży zegar ścienny.

Duży zegar ścienny.

Co lepszy sposób, aby powiedzieć czas niż z dużym zegarem ściennym, który pięknie zdobi twój pokój, a także mówić ci czas? Drewniany projekt stworzył piękny zegar ścienny, który będzie wyglądał oszałamiający w dowolnym otoczeniu. Duże zegary ścienne są wykonane z drewna. Zegary milczą; W ogóle nie mają dźwięku! Mierzą również 25 cali w poprzek.

Amazon
Kolorowy zegar ścienny sowy

Kolorowy zegar ścienny sowy

Jeśli szukasz unikalnego zegara ściennego, aby ozdobić ściany, ten kolorowy zegar ścienny sowy jest idealnym dodatkiem. Ten okrągły zegar ma sześć różnych stylów, co zapewnia elastyczność do wyboru, które najlepiej pasuje do Twojego gustu. Wybierz spośród plemiennej sowy, Afryki Rherem, czarna kobieta, konia, różowy jednorożec lub słoneczniki.

Amazon
Unikalny zabytkowy zegar ścienny

Unikalny zabytkowy zegar ścienny

Czy szukałeś zegara, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także przyciągający wzrok ozdobny kawałek? Skoro tak, trafiłeś w dobre miejsce. Unikalny zabytkowy zegar ścienny jest zarówno praktyczny, jak i piękni, wyposażony w metalową ramę z metalowym wskaźnikiem zegara i koordynując rżdżowiny akrylowe. Jest on dostępny w wykwintnym szkle Crystal w stylu czeskim

Amazon
Unikalny zegar ścienny wody

Unikalny zegar ścienny wody

Zegary ścienne to świetny sposób na świerdzenie przestrzeni i przynieść jakąś organizację do dnia. Przychodzą we wszystkich kształtach i rozmiarach, ale ten jest szczególnie wyjątkowy. Ten zegar ścienny ma wahadło, który porusza się jako zwyczaje kleszcze, ale najfajniejszą częścią zegara jest kropla wody pomiaru 31,5 cala w jego najszerszym punkcie.

AmazonEbay
Steampunk Sowa Clock.

Steampunk Sowa Clock.

Ten staromodny zegar ścienny jest wykonany z Rasina i ma bardzo retro odczucie, z jego antycznym brązowym wykończeniem. Zegar posiada projekt sowy z przodu. Posiada system wahadłowy do dokładnego czasu pracy i wynosi 12,5 cala wysokości. Dokonałoby to wspaniałego dodatku do domu lub powierzchni biurowej kolekcjonera.

AmazonEbay
Obrotowy zegar ścienny.

Obrotowy zegar ścienny.

Jak wygląda twoja żyła przestrzeń? Czy są widoczne zegary? Jest jednym z nich ozdobny zegar obrotowy? Ten typ zegara ściennego jest bardzo charakterystyczny i ma dla tego staroświecka uczucie. "Big Wheel" to jeden przykład tego typu urządzeń. Ten zegar składa się z dużego koła, który się zmienia, wyświetlając czas w górnej pozycji. Ma metalowe wykończenie i pewnie jest unikalny zegar ścienny.

AmazonEbay
Zegar ścienny 3D.

Zegar ścienny 3D.

Biały i czarny zegar ścienny 3D to idealne rozwiązanie do stosowania pustych przestrzeni ściennych. Ten zegar jest łatwy do odczytania, ponieważ ma duże liczby na powierzchni zegara, które są łatwe do zobaczenia z dowolnego punktu widzenia. Unikalny zegar 3D jest w różnych kolorach.

AmazonEbay
Hallow z powrotem 18-calowy rzymski zegar

Hallow z powrotem 18-calowy rzymski zegar

Hallow z powrotem 18-calowy rzymski zegar jest pięknym i dekoracyjnym zegarem ściennym, z milcznymi i niezawodnymi mechanizmami. Oferuje on cyfry rzymskie dla każdego pokoju: kuchnia, biuro, salon / jadalnia, a nawet nad kominkiem.

AmazonEbay
Steampunk Cog Clock

Steampunk Cog Clock

Zegar ścienny Steampunk Cog jest idealnym elementem do wyświetlenia w dowolnym domu. Zegar ma głębokość 14 "i 2" głębokość, pozwalając na zawięciu na dowolnej ścianie w domu. Ma utlenione koła zębate, które mają wyglądać tak, jakby się poruszają; Jednak w rzeczywistości się nie poruszają. Dzięki metalowej kolorze tealety i wzornictwu zegara, ten zegar jest idealnym sposobem na pokazanie miłości do swojego ulubionego gatunku książek lub filmów.

AmazonEbay
Drewniany tył 12-calowy zegar ścienny

Drewniany tył 12-calowy zegar ścienny

Czy twoje biuro ma ścianę potrzebującą zegara? Czy chcesz nieświadomie, cichy zegar w stylu vintage dom wiejski? To jest zegar dla Ciebie! Rustykalny zegar ścienny z drewna wynosi 12 cali i wykonany z drewna. Ma numery z przodu zegara. Plecy zegara jest litym drewnem i łatwo wisi na dowolnej pionowej powierzchni.

AmazonEbay
Zegar ścienny matematyki

Zegar ścienny matematyki

Jest to wyjątkowy zegar ścienny, który składa się z prostego równania matematyki. Aby ustawić czas, musisz być w stanie wykonać podstawową matematykę. Ten 11-1 / 2-calowy zegar ścienny matematyki jest oznaczony prostym równaniem matematyki i jest doskonałym pomysłem na prezent dla tych, którzy potrzebują kursu odświeżającego w matematyce lub tych, którzy szukają czystego kawałka dekoracji do ich biura lub klasy.

AmazonEbay
Crystal Sun Clock.

Crystal Sun Clock.

Cichy zegar ścienny z nowoczesnym stylem jest idealny dla tych, którzy potrzebują dyskretnego zegara. Kryształowy zegar słoneczny mierzy 38x38 cm i przychodzi w złoto lub czarny. Jest mniej niż 35 $, dzięki czemu jest przystępna opcja. Zegar słoneczny ma promienie rozszerzające się od centrum, które sprawiają, że przypominają słońce, co jest atrakcyjną funkcją dla niektórych osób.

Aliexpress
Ogromny zegar ścienny

Ogromny zegar ścienny

Duży zegar ścienny 3D DIY jest naprawdę wyjątkowym zegarem ściennym, który sprawi, że każdy pokój wyróżni się. Ten bezramowy zegar ma trzy różne rozmiary i ma wymiar 30 cm, 40 cm lub 60 cm. Numery na zegarze są naklejkami, które możesz umieścić wszędzie tam, gdzie chcesz na twarzy zegara, aby dostosować czas na swój sposób. Numery tej jakości zegara zegara można odświeżyć co roku, dzięki czemu zawsze wygląda świeże i nowe.

Aliexpress
Unikalny nordycki zegar ścienny

Unikalny nordycki zegar ścienny

Ten wyjątkowy zegar ścienny wykonany jest z kutego żelaza, który ma ozdoby, które są bardzo zabawne. Liczby są reprezentowane przez drewniane kulki, które sprawia, że ​​zegar jest bardzo wyjątkowy. Rozmiar ma rozmiar 47 cm i może być montowany na dowolnym typie ściany. Ten zegar ścienny zrobiłby świetny dodatek do każdego pokoju w przestrzeni domowej lub biurowej.

Aliexpress
Lustro z zegarem

Lustro z zegarem

Lustro z zegarem to małe lustro z funkcją alarmową, temperaturą i wilgotnością. Dla tych, którzy są zawsze w podróży lub mają problemy z zapamiętaniem małych rzeczy, ten kompaktowy zegar można podłączyć do dowolnego portu USB do zasilania. Lustro z zegarem ma cztery różne style, dzięki czemu można znaleźć najlepszy smak.

Aliexpress
Zegar z mapą świata

Zegar z mapą świata

Zegar mapy świata to świetny sposób na udekorowanie domu z piękną mapą świata. Zegar jest wyposażony w oddzielną naklejkę mapy ściennej, dzięki czemu możesz go przyjechać, gdziekolwiek jesteś. Możesz wybrać spośród zwykłego czarnego lub kilku kolorów, aby dopasować do tematu pokoju. Ten zegar ten jest bardzo duży, idealny do wypełnienia salonu z czasem i wspomnieniami z całego świata.

Aliexpress
Minimalistyczny metalowy zegar ścienny

Minimalistyczny metalowy zegar ścienny

Wiele osób może pomyśleć, że zegar jest tylko zegar i nie ma apelu estetycznego. Jednak ten zegar ścienny nie spada w tej kategorii. Nowoczesny design z eleganckimi liniami i minimalistycznym stylem pomaga stworzyć elegancki wygląd każdego pomieszczenia. Złoty kolor daje zegarowi luksusowe uczucie, które pasuje do dowolnego wystroju.

Aliexpress
Topniczny zegar ścienny

Topniczny zegar ścienny

Ten topniejący zniekształcony zegar ścienny to świetny prezent dla wszystkich miłośników sztuki i projektowania. Podobnie jak słynny obraz Salvadora Dali, ten jest wykonany z tworzywa sztucznego i ma na nią rzymskie numery. Efekt topnienia z pewnością da ci poczucie czasu przechodzenia przez.

Aliexpress
Micheal Jackson Funny Clock

Micheal Jackson Funny Clock

Micheal Jackson Funny Clock jest koniecznością dla każdego wentylatora. Ten zegar jest świetny dla tych, którzy szukają przemywania, ale funkcjonalne akcesoria ścienne. Oferuje Micheal Jackson jako rąk zegara zamiast tradycyjnych rąk zegara, a jego nogi obracają się, aby pokazać ci, o której godzinie jest.

Aliexpress
Luminous drewniany zegar ścienny

Luminous drewniany zegar ścienny

Czy kiedykolwiek chciałeś znaleźć idealny zegar ścienny? Teraz możesz z tym 12-calowym świetlistym zegarem drewnianym ściennym! Ten zegar ma łatwy do odczytania pokrętła, śledzi czas i dzień tygodnia, ma świecące uczucie w nocy i jest mniej niż 20 USD. Te zegary są o wiele lepsze niż te, które migają lub przypominają ci czas, w którym nie możesz uciec!

Aliexpress
Streszczenie europejski unikalny zegar

Streszczenie europejski unikalny zegar

Streszczenie europejski wyjątkowy zegar, który tworzy nowy sposób na mówieniu czasu. Z jego abstrakcyjnymi pierścieniami po zegarze jest bardzo minimalista z dwoma rąk zegara i pierścieni. Średnica tego zegara wynosi 49 centymetrów. Wykonany z metalu, abstrakcyjny europejski unikalny zegar jest naprawdę wyjątkowym zegarem ściennym, który zapewnia świeży, abstrakcyjny skręt na typowym produkcie inaczej.

Aliexpress
LED Podświetlany chłodny zegar ścienny

LED Podświetlany chłodny zegar ścienny

Na rynku dostępnych jest wiele różnych zegarów ściennych, ale podświetlany zegar LED 12 "jest jednym z niewielu, które można zobaczyć w dowolnym świetle. Światła LED mają łączność 50 000 godzin i może być włączony lub wyłączony przez pilota bezprzewodowego. Z wieloma kolorami do wyboru, ten zegar jest świetnym dodatkiem do każdego pokoju w domu.

Aliexpress
Przemysłowy steampunk zegar

Przemysłowy steampunk zegar

Przemysłowy zegar steampunk to wspaniały kawałek sztuki inspirowanej w steampunk. Ten zegar jest wykonany z ciężkiego metalu i drewna. Ma na nim cyfry rzymskie, a także niektóre zębatki i koła zębate w środku zegara. Zegar ścienny przekładni przemysłowej znajduje się w trzech rozmiarach 30 cm, 34cm i 40 cm, umożliwiając wybranie jednego, który będzie pasował na najlepiej na przestrzeni ściany. Byłoby idealnym dodatkiem do dowolnej przestrzeni domowej lub biurowej!

Aliexpress
Samolotowy zegar ścienny

Samolotowy zegar ścienny

Chodzi o czas na nowy zegar ścienny. Co lepszy sposób na udekorowanie ścian niż ze zegarem ściany samolotu? Użyj tego łatwego do odczytania zegara ściennego, który nie zostanie zaznaczony, ponieważ działa na zasilaniu baterii i wygląda tak, jakby jest zawieszony z sufitu samolotu.

AmazonAliexpress

22 nowoczesne wzory zegarów ściennych nadające ostry wygląd

Znudziły Ci się stare, nudne zegary, których używasz od dziesięcioleci? Ożyw swoją przestrzeń życiową nowym, nowoczesnym zegarem ściennym!

XXI wiek nadszedł i minął, więc czas zacząć szukać nowego sposobu na odmierzanie czasu. Istnieje wiele opcji w różnych przedziałach cenowych, więc rozejrzyj się i znajdź taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom.

Zegar chmurowy z wahadłem

Zegar chmurowy z wahadłem

Ten zegar jest w przeciwieństwie do innych. Na górze jest wygrawerowany białą chmurę, która wygląda jak delikatnie pływająca na niebie. Następnie ręce są czarne i mają do nich drewnianą teksturę, która różni się również od większości zegarów. Liczby są również wykonane z drewna i mają elegancki, nowoczesny wygląd. Dno zegara znajduje się błyskawiczny śrubę wraz z lustrem, dzięki czemu można zobaczyć, jak piękny jest ten zegar.

Aliexpress
Minimalistyczny nowoczesny zegar

Minimalistyczny nowoczesny zegar

Nadszedł czas, aby wyłączyć zegar na swoim komputerze i zastąpić go nowoczesnym, minimalistycznym zegarem. Cold Tone to 12-calowy zegar ścienny, który oferuje elegancki, minimalistyczny design składający się z odcieni niebieskiego. Ręce zegara są złotem, a zegar aktywuje diodę dźwiękiem. Dzięki nowoczesnym wyglądowi będzie to natychmiastowy kawałek konwersacji w swoim domu.

Aliexpress
Podstawowy nowoczesny zegar ścienny

Podstawowy nowoczesny zegar ścienny

Nowoczesny zegar ścienny to łatwy sposób na powiedzenie czasu. Dla tych, którzy preferują eleganckie i minimalistyczne projekty, ten zegar jest idealny. Ręce są czarne z białymi numerami, które są pokazane na białym tle lub czarnym tle. Można to wybrać w zależności od pożądanego wyglądu, w którym znajduje się zegar. Istnieją dwa dostępne style dla tego zegarza, jeden z białą twarzą i jedną z czarną twarzą.

AmazonEbay
Fajny prosty zegar ścienny

Fajny prosty zegar ścienny

Wiele osób lubi mieć zegar ścienny w swoim domu lub biurze, aby dać mu ten osobisty kontakt. Fajny prosty zegar ścienny ma łatwy projekt do zaoferowania wokół okrągłej i kreatywnej żółtej godziny ręki i blue minutowej ręki. Występuje również w dwóch rozmiarach, 10 cali i 12 cali, co oferuje więcej opcji do wyboru dla różnych rozmiarów. Są one dostępne mniej niż 35 USD, które są tańsze niż inne zegary na rynku.

Aliexpress
Cyfrowy drewniany zegar ścienny

Cyfrowy drewniany zegar ścienny

Trudno przegapić uderzającego szczegóła cyfrowego drewnianego zegara ściennego. Cyfrowy zegar jest włączony do drewna, eliminując w ten sposób potrzebę stojaka. Ma rozmiar 12-calowy / 30 cm i jest w sześciu różnych stylach. Nie możesz pójść nie tak z tym stycznym i funkcjonalnym zegara!

Aliexpress
Astronauta i Księżyc wyjątkowy zegar

Astronauta i Księżyc wyjątkowy zegar

Unikalny zegar astronauta i księżyca jest specjalnym darem, który jest idealny dla każdej osoby kochającej naukę w swoim życiu. Istnieją cztery różne style do wyboru, w tym jeden z astronautą na nim. Ten projekt jest prosty i wygląda bardzo nowoczesny. Ten zegar będzie idealnym dodatkiem do dowolnego domu lub biura!

Aliexpress
Metalic Accent Wall Clock

Metalic Accent Wall Clock

To elegancki, nowoczesny zegar ścienny do salonu. Jest wykonana z 12-calowej ramy z tworzywa sztucznego z chłodną szarą tarczą, która daje wygląd drewna. Projekt ten jest zarówno prosty, jak i czysty bez drugiej ręki.

AmazonEbay
Ogromny kreatywny zegar ścienny

Ogromny kreatywny zegar ścienny

W połowie wiek duży metalowy zegar jest kreatywnym zegarem ściennym z prostym, nowoczesnym wzorem. Duży 23-calowy szeroki zegar ma jasny wzór starburst, który rozjaśni dowolną przestrzeń. Dzięki eleganckiej czarnej ramce, te zegary sprawiają, że przyciągający wzrok dodatek do każdego pokoju domu.

AmazonEbay
Czarno-biały zegar ścienny

Czarno-biały zegar ścienny

Czarno-biały zegar ścienny wykonany jest z metalu i jest w innych kolorach, takich jak biały, blask w ciemności i żółty. Ma twarz zegara ośmiokąta, która jest szczupła i lekka. Zegar jest idealny do akcentowania półki lub rogu salonu.

Aliexpress
Streszczenie zegar ścienny.

Streszczenie zegar ścienny.

Streszczenie, kolorowy zegar jest świetnym sposobem, by świerkać dowolnego pokoju ze ścianą. Zegar jest wykonany z drewna i składa się z elementów obrotowych wykonanych z tworzywa sztucznego. To daje to kapryśny i nowoczesny wygląd. Ten typ zegara złapie oko i zwróci uwagę na jego lokalizację w pokoju. Duży, odważny abstrakcyjny zegar na ścianie będzie świetną rozmową starter, ponieważ Goście będą chcieli wiedzieć, skąd pochodzi.

Aliexpress
Cyfrowy zegar ścienny z lampą

Cyfrowy zegar ścienny z lampą

Cyfrowy zegar ścienny został zaprojektowany z myślą o nowoczesnym właścicielu domu. Ma okrągłą twarz zegarową i nowoczesny wygląd, aby naprawdę wyróżniał się w dowolnej przestrzeni. Zawiera również termometr, zdalny sterowanie i zmiana kolorów LED, dzięki czemu można dostosować swoje wrażenia oglądania. Lampa może być używana jako światło do czytania lub po prostu włącz tryb dnia i noc, aby stworzyć uspokajające światło otoczenia. Wybierz z trzech kolorów: zielony, niebieski i czerwony do światła LED zegara.

Aliexpress
10-calowy minimalistyczny nowoczesny zegar

10-calowy minimalistyczny nowoczesny zegar

10-calowy minimalistyczny nowoczesny zegar wykonany z białej twarzy MDF i czarnych liczb arabskich, brązowej drewnianej godziny i minuty rąk, bez drugiej ręki, bez ramek i żadnych szkła jest doskonałym sposobem na akcentowanie biurka lub ściany. Ten zegar zapewnia cichą alternatywę bez tyknięcia dla tych, którzy chcą cieszyć się pokojowym dźwiękiem milczenia, gdy czas kleszczy. To także świetny pomysł dla osób niepełnosprawnych.

AmazonEbay
Prosty nowoczesny zegar ścienny

Prosty nowoczesny zegar ścienny

Prosty, ale nowoczesny design tego zegara ściennego przyniesie natychmiastowy styl i wyrafinowanie do dowolnej przestrzeni. Zegar ma lekką wagę i jest po prostu zawieszony z zawartym sprzętem montażowym w celu łatwego umiejscowienia. Jest to w kolorze czarnym, szarym, granatowym i ma średnicę 9 "z elegancką i szczupłą konstrukcją. Ręce i liczby mają kolor złoty i można je wyraźnie zobaczyć z całego pokoju.

AmazonEbay
Niebieski złoty luksusowy zegar ścienny

Niebieski złoty luksusowy zegar ścienny

Luksusowy zegar ścienny może sprawić, że twój dom będzie wyglądał bardziej luksusowy i nowoczesny. Ten zegar ścienny wykonany jest z wysokiej jakości materiałów ze złotymi akcentami na niebieskim tle navy. Najpopularniejszym stylem jest motyw jelenia i nocnego nieba, który przychodzi w 12 różnych kombinacjach kolorów. Posiada szklaną pokrywę, która chroni ją przed kurzem, zadrapaniami, błędami i innymi potencjalnymi zagrożeniami.

Aliexpress
Okrągły nowoczesny zegar ścienny

Okrągły nowoczesny zegar ścienny

Okrągły nowoczesny zegar ścienny 12 cali przychodzi w szaro, biały, niebieski lub zielony. Nowoczesny zegar ścienny wykonany jest z tworzywa sztucznego. Mierzy średnicę 12 cali i ma ruch analogowy kwarcu. Zegar ma ruch analogowy napędzany bateryjnie, który nie ma wpływu napadów mocy.

AmazonEbay
Czarny złoty zegar ścienny

Czarny złoty zegar ścienny

To czarny złoty zegar ścienny. Jest nowoczesny, a jego projekt jest prosty, łatwy do odczytania i ma czarne liczby na twarzy zegara złota. Ciało jest wykonane z MDF, który jest produkowany produktem wiórowym z włókien drewnianych kompresowanych wraz z żywicą. Ten materiał sprawia, że ​​zegar jest trwały i wytrzymały, ale lekki. Kolory są matowe czarne i złoto.

AmazonEbay
Biały minimalistyczny zegar ścienny

Biały minimalistyczny zegar ścienny

Zegar ścienny jest doskonałym dodatkiem do twojego domu. Mówi nie tylko czas, ale może również zamienić w akcentowy kawałek, który łączy funkcje swojego pokoju. Istnieje wiele różnych typów zegarów, które oferują tę samą funkcję, ale nie ma nic jak prosta elegancja białego minimalistycznego zegara ściennego. Ten wyjątkowy element oferuje minimalistyczny tarczy z pasem odsłoniętego drewna, dając mu nowoczesny wygląd. Występuje w 3 różnych stylach do wyboru.

Amazon
Cyfrowy zegar w wielu kolorach

Cyfrowy zegar w wielu kolorach

Zegar cyfrowy w wielu kolorach jest idealnym sposobem na aktualizację wystroju pokoju bez spędzania zbyt wiele pieniędzy. Budzik pojawia się w ponad 12 kolorach, dzięki czemu można znaleźć ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu. Rozmiar to 23 * 9 cm, więc nie zajmie dużo miejsca na stoliku lub biurku. Ma wyświetlanie alarmu, temperatury i daty, więc jest wszechstronne i praktyczne.

Aliexpress
Drewniany czarny biały nowoczesny zegar

Drewniany czarny biały nowoczesny zegar

Wiele dzisiejszych zegarów jest cyfrowe i z dobrego powodu. Są dokładniejsze i łatwiejsze do czytania. Jednak niektórzy ludzie wciąż preferują tradycyjne zegary dla ich atrakcyjności estetycznej. Ten zegar jest wykonany z drewna i ma nowoczesny design, który będzie wyglądał wspaniale w dowolnym miejscu w domu lub biurze. Przychodzi w czterech kolorach - biały, czarny, niebieski i żółty - pasujące do dowolnej palety kolorów, którą możesz mieć.

AmazonEbay
Duży zegar podstawowy

Duży zegar podstawowy

Duży podstawowy zegar przychodzi w 30 cm lub 25 cm i przychodzi w 3 kolorowych wyborach. Ten prosty i minimalistyczny zegar ścienny ma zaokrąglony kwadratowy kształt. Wybierz z szarego, niebieskiego lub ciemnozielonego! Dzięki numery łatwej do odczytania można szybko powiedzieć czas bez względu na to, gdzie jesteś w domu.

Aliexpress
Minimalistyczny zegar ścienny drewniany

Minimalistyczny zegar ścienny drewniany

Minimalistyczny drewniany zegar ścienny. Te zegary pojawiają się w 3 różnych stylach i rozmiarach. Twarz zegara jest pusta z jedynymi oznaczeniami, które są godzinami i minuty. Ręce są również drewniane i zapewniają prosty, czysty wygląd Twojej przestrzeni.

Aliexpress
Śliczny zegar cyfrowy

Śliczny zegar cyfrowy

Jeśli chodzi o czas, który ma czas na bałagan ze zegarem? Nordic cyfrowy budzik to idealne rozwiązanie. Jest wystarczająco mały, aby dopasować się nieporozumienie na biurku lub powiesić na ścianie, ale wystarczająco duży, aby łatwo zobaczyć na pierwszy rzut oka. Zegar jest cyfrowy, więc nie ma ręków, a nawet lepiej, ma wyświetlanie cyfrowego numeru LED w ponad 20 kolorach!

Aliexpress

Poznaj 13 wspaniałych cyfrowych zegarów ściennych

Szukasz nowego, ładnego, cyfrowego zegara ściennego?

Zdecydowana większość ludzi zawsze szuka sposobów na ułatwienie sobie życia. Jednym z najprostszych sposobów na to jest zastosowanie cyfrowego zegara ściennego.

Zegary cyfrowe są niezwykle łatwe do odczytania i oferują szereg różnych funkcji. Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów zegarów cyfrowych, ale dziś przedstawię 13 cyfrowych zegarów ściennych, które doskonale nadają się do każdego pomieszczenia lub wystroju domu.

LED Duży zegar cyfrowy

LED Duży zegar cyfrowy

Czy kiedykolwiek życzyłeś, abyś mógł wiedzieć, o której godzinie jest? Jeśli tak, LED duży cyfrowy zegar jest idealny dla Ciebie. Ten zegar ma dużą twarz, z której można zobaczyć z całego pokoju i elegancki design z ciemnym matowym wykończeniem. Duży zegar cyfrowy LED zawiera wyświetlacz dzień i daty, wyświetlacz temperatury wewnętrznej, funkcja drzemki do dodatkowego odpoczynku i opcji formatu czasu 12/24 H.

AmazonEbay
Cyfrowy zegar z lustrem

Cyfrowy zegar z lustrem

Czy masz problemy z budzącym się rano? Czy twój stary budzik zajmuje zbyt dużo miejsca na stoliku nocnym? Cóż, zegar cyfrowy z lustrzanym zegara nocnego z 6,5 calową dużą liczbą unikalny projekt wyświetlacza lustra może być tylko tym, czego potrzebujesz. Lustro posiada cyfrowy zegar, który jest łatwy do odczytania, a jego duża liczba sprawia, że ​​jest idealny dla osób, które są niedowidzące.

AmazonAliexpress
Kreatywny zegar cyfrowy

Kreatywny zegar cyfrowy

Zegary cyfrowe mogą być mylącym bałaganem do czytania. Wraz z wprowadzeniem zegara ściennego LED, czas jest tylko spojrzeniem. Okrągły zegarowy zegar będzie świecić jasnoniebieskim światłem, podczas gdy wyświetla minuty wokół zegara w różnych rozmiarach. Jedna minuta jest równa jednej rundzie LED zapalona na twarzy zegara. Dodatkowo, ten zegar cyfrowy ma opcję światła nocnego, która zapewnia wystarczającą widoczność bez bycia zbyt jasnym do odczytu przed snem.

Aliexpress
Cyfrowy zegar biurkowy

Cyfrowy zegar biurkowy

Jeśli szukasz cyfrowego zegara biurowego, który może służyć więcej niż jednym celem, twoje wyszukiwanie się skończyło. To podręczne urządzenie ma ekran podobny do lustrzanego z twarzą zegara, a także serwuje światło nocne. Ostre numery na wyświetlaczu pokazują zarówno czas, jak i temperaturę, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o nie wiedząc, co się budzisz w środku nocy.

Aliexpress
Timer siłowni z pilotem

Timer siłowni z pilotem

Timer siłowy z pilotem jest programowalny zegar LED, który może być obsługiwany za pomocą pilota zdalnego sterowania. Posiada dwa tryby działania: zliczanie i odliczanie. Czas szkolenia i czas odpoczynku można ustawić za pomocą pilota. Timer może również funkcjonować jako stoper, który liczy się w górę lub w dół, w zależności od tego, jaki tryb jest ustawiony.

Aliexpress
14-calowy zegar cyfrowy

14-calowy zegar cyfrowy

14-calowy zegar cyfrowy to duży cyfrowy zegar ścienny, który może wyświetlać czas, datę, temperaturę i ma 3 tryby: timer, alarm, zegar. Kontrast cyfr jest wysoki dla łatwego oglądania w dowolnych warunkach świetlnych. Na średnicy o średnicy 12 cali to z pewnością będzie chwytającym wzrok centralnym w dowolnym salonie lub powierzchni biurowej.

AmazonEbay
Cyfrowy zegar do ścian

Cyfrowy zegar do ścian

Niesamowity nowy cyfrowy zegar ścienny LED z wyjątkowymi funkcjami! Ten zegar jest idealny dla dowolnego miejsca, który musisz znać czas lub datę. Wyświetlacz LED jest podświetlany i zapewnia duży, łatwo czytelny wyświetlacz. Jego konstrukcja jest mała i może być umieszczona na dowolnym biurku, szafce nocnej lub biurku do łatwego oglądania. Istnieje wiele wspaniałych funkcji tego wielkiego zegara, w tym ustawienia alarmu, daty, temperatury i automatycznego podświetlenia, które pomaga oszczędzać energię i pieniądze!

Aliexpress
Marmurowy cyfrowy zegar ścienny

Marmurowy cyfrowy zegar ścienny

Marmurowy cyfrowy zegar ścienny jest uproszczonym sposobem, aby dodać trochę designerskiego talonu i klasy do swojej przestrzeni życiowej i może być również dobre dla twojego zdrowia psychicznego. Wymiana starego zegara analogowego w sypialni lub studiów lub dodając jeden w korytarzu, a nawet w szafie Master Suite, jeśli czujesz się ambitny, wyświetlacz LED z marmurowego cyfrowego zegara ściennego pomoże utrzymać Cię w rozkładzie.

AmazonEbay
Duży zegar cyfrowy w / data

Duży zegar cyfrowy w / data

Zegary cyfrowe były zszywką w wielu domach w całym kraju, ale nie jest to często, że zobaczymy je tak duże i jasne jak ten. Duży zegar cyfrowy w / data jest łatwy do odczytania z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i ma kopię zapasową baterii i 5 różnych poziomów jasności intensywności. Te zegary wyposażone są w dwie ładowarki USB i monitor temperatury w pomieszczeniach.

AmazonEbay
Ocean Cyfrowy Zegar ścienny

Ocean Cyfrowy Zegar ścienny

Ocean Cyfrowy zegar ścienny o e.p.t. Ma format 12/24 godzin i funkcję automatycznego ściemniania, który oszczędza energię i tworzy bardziej przyjemne doświadczenie oglądania. Zegar zawiera urzekające wzornictwo fali o zmierzchu, które można oglądać z dowolnego kąta. Posiada również cyfry LED, które są łatwo widoczne, nawet w ciemności, a port wyjściowy USB dla wygodnego zasilania, więc nigdy nie musisz się martwić o wymianie baterii lub znalezienia wylotu!

AmazonEbay
Okrągły duży zegar cyfrowy

Okrągły duży zegar cyfrowy

Niektórzy ludzie znajdują tradycyjny duży zegar analogowy na ścianie trochę przestarzały i zbyt duży dla ich przestrzeni. Ale kto mówi, że musisz zrezygnować zegara tylko dlatego, że jest staroświecka? Dzięki tej okrągłym dużym zegara cyfrowym można wyświetlić czas z nowoczesną technologią! Posiada 12-calowy rozmiar okrągły, wysokie cyfry kontrastowe i wyświetla zarówno temperaturę, jak i wilgotność. Projekt tego zegara jest znany jako nowoczesny design.

Aliexpress
Zegar Retro Flip.

Zegar Retro Flip.

Ludzie pragną przeszłości. Nostalgia wypełnia swoje serce radością, gdy pamiętasz prostsze czasy. Może to były gry wideo, kreskówki lub po prostu prostszy sposób życia, które sprawiło, że wszystko wydawało się znacznie mniej skomplikowane. Zegar na ścianie jest kawałkiem tego, co kiedyś było, ale zamiast być starym, to retro. Trochę historii w twoim domu!

Aliexpress
Cyfrowy zegar z termometrem

Cyfrowy zegar z termometrem

Zegary cyfrowe i termometry Użyj wyświetlacza LED, aby pokazać czas i temperaturę. Teraz można znaleźć zegar cyfrowy z termometrem na rynku. Zegar wyświetla również poziom wilgotności otoczenia. Zegar ma podwójne ustawienia strefy czasowej, temperatury wewnętrzne i zewnętrzne, wysokie i niskie ustawienia alarmu dla obu zestawów temperatur i łatwy do odczytania.

Aliexpress

Czy podobała Ci się ta lista?

59 Unikalne I Nowoczesne Zegary for All Clock Lovers

Mamy nadzieję, że podobało Ci się poznanie najbardziej nowoczesnych i wyjątkowych zegarów ściennych. Uwzględniliśmy różne style - od nowoczesnego, przez rustykalny, po industrialny. Bez względu na styl, dbamy o to, aby każdy zegar był wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Jeśli nadal masz ochotę na więcej artykułów dekoracyjnych, sprawdź naszą listę fajnych taśm washi?

Posiadamy również:

Nie zapomnij udostępnić tej listy w mediach społecznościowych, abyś mógł przyjść i jeszcze raz obejrzeć te niesamowite zegary. Możesz nawet udostępnić tę listę na Pintereście!