Last updated: Feb 24, 2022

Rozchmurz się! Nadszedł sezon dawania, a my mamy dla Ciebie najlepsze pomysły na oryginalne prezenty świąteczne!

Zawsze szukamy oryginalnych pomysłów na prezenty! Odkryj naszą listę najfajniejszych, najbardziej oryginalnych i najciekawszych przedmiotów, które z pewnością sprawią, że Twój przyjaciel (lub członek rodziny) otrzyma ulubiony prezent.

Dzięki nam znalezienie idealnego prezentu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zapoznaj się z naszą listą oryginalnych pomysłów na prezenty świąteczne na rok 2022.

Jak podarować niezapomniany prezent?

Podarowanie niezapomnianego prezentu jest ważne, ponieważ sprawia, że osoba obdarowana czuje się wyjątkowo.

Kiedy dajesz komuś serdeczny prezent, on wie, że nie dajesz mu tylko czegoś, co może mieć lub używać, ale że dajesz mu doświadczenie.

Dlatego właśnie podarowanie komuś prezentu, który ma znaczenie w jego życiu, lub doświadczenia, którego nigdy nie zapomni, sprawia, że czuje się on wyjątkowy.

W tym celu należy zastosować się do poniższych wskazówek:

Pełną listę pomysłów można znaleźć w tym poście.

Co to jest zasada 5 prezentów na Boże Narodzenie?

Okres świąteczny to czas, w którym wiele osób wydaje niebotyczne sumy pieniędzy.

Pięć zasad dotyczących prezentów na Boże Narodzenie może pomóc Ci świętować więcej z bliskimi, zapewnić spokój wszystkim członkom rodziny i zaoszczędzić pieniądze.

Poniżej przedstawiono 5 zasad dotyczących prezentów:

  1. Coś, czego chcą
  2. Coś, czego potrzebują
  3. Coś do noszenia
  4. Coś do czytania
  5. Gdzieś, gdzie warto być

Więcej o zasadzie 5 prezentów można przeczytać w tym wpisie na blogu Frozen Pennies

Nasza seria prezentów świątecznych

Dawanie prezentów jest trudne!

Niektórym osobom łatwiej jest zrobić zakupy niż innym, ale nikt nie lubi być rozczarowany prezentem gwiazdkowym.

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić mamie jej ulubione perfumy, czy wiesz, że Twój chłopak pokocha swoją grę wideo, oto nasza 6-częściowa seria, która pomoże Ci znaleźć idealny prezent dla każdego na Twojej liście!

gift

Oryginalne prezenty świąteczne

25 Oryginalne Pomysły Na Prezenty Świąteczne

Święta są tuż za rogiem, co oznacza, że nadszedł czas, aby poważnie zająć się zakupami prezentów.

Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla mamy, taty, siostry, brata, najlepszego przyjaciela czy drugiej osoby, mamy 25 oryginalnych pomysłów na prezenty świąteczne, które sprawią, że te święta będą niezapomniane.

Harry Potter Szachy

Harry Potter Szachy

Umieść swoje umiejętności szachowe do testu z godzinami interaktywnego czasu gry, które utrzymać cię na palcach, aż będziesz wiedzieć, co robi każdy kwadrat i kawałek. Przygotuj się na doskonałą grę w Szachy Kreatora!

AmazonEbay
Szkło butelki wina

Szkło butelki wina

Dorastając, większość ludzi ma ten jeden przyjaciel, który nalega na picie z butelki wina, ponieważ nie lubią okularów. Jest teraz dla nich rozwiązanie, a reszta z nas, którzy mogą chcieć dodać jakąś klasę do naszego doświadczenia picia wina. Firma w Kalifornii stworzyła kieliszek do wina, który przyłącza się do szczytu butelki wina, dzięki czemu można pić bezpośrednio z niego. Nie musisz już martwić się o wylewanie i rozlewanie drogiej i cennego płynu na całym kontuacie lub stole.

AmazonEbay
Śmieszna nazwa płyta

Śmieszna nazwa płyta

Istnieje wiele zabawnych zbirów do wyboru, ale najpopularniejszy jest ten, który czyta "Jestem wielki interes". Ta płyta można kupić za mniej niż 20 USD i jest dostępna w 3x5 cali. Płyta "Big Deal" z pewnością sprawi, że się uśmiechniesz i jest świetnym sposobem na spersonalizowanie biurka.

AmazonEbay
Lampa długodystansowa

Lampa długodystansowa

Lampa długodystansowa jest idealnym prezentem dla tych, którzy są poza ich bliskimi. Lampa długodystansowa umożliwia dwoma lampami, aby zapalić w tym samym czasie, synchronizując je razem. Kiedy dotykasz lampy, zsynchronizuje się z lampą ukochaną i oba lampy zapali się. Lampa długodystansowa ma ponad 200 kolorów, które można wykorzystać do tworzenia komfortowej atmosfery.

AmazonEbay
Cat Selfie Toy.

Cat Selfie Toy.

Każdy chce uchwycić ulubionego futrzanego przyjaciela na idealnym obrazie. Ale co z przyjęciem selfie z twoim towarzyszem kotów? Koty Selfie Toy umożliwia Ciebie i Twoim kotem, aby uzyskać urocze zdjęcie, aby pokazać się na mediach społecznościowych. Koty Selfie Zabawka wyposażona jest w małą zabawkę wiszczącej Kot, aby upewnić się, że twój kot patrzy na kamerę gotową do dobrego zdjęcia.

AmazonEbay
Świeca zwierzęca z szkieletem

Świeca zwierzęca z szkieletem

Ta świeca jest koniecznością dla każdego, kto kocha ich zwierzaka lub ma szkieletowe poczucie humoru. Świeca psa z szkieletem z pyropetu wyposażony jest w twarz przyjaznego psa drukowanego na powierzchni, wraz z uśmiechniętym zębatym uśmiechem i okrągłymi oczami. Świece są wykonane do ostatniego, z 20 godzinami spalania. Trzymaj dom zaopatrzony za pomocą niektórych lub wszystkich świec zwierząt Pyropetu i upewnij się, że nigdy więcej nie musisz kupować innego zestawu świec.

AmazonEbay
Koc syrenki

Koc syrenki

Czy masz trochę jednego w życiu, który kocha syreny? Jeśli tak, pokochają tego niesamowitego syrenkowego kocu ogona. Jest to super miękki koc pluszowy z łuskami, które je poczuwasz. Ten syrenkowy koc ogonowy przychodzi w 6 kolorach i może zrobić urocze prezent urodzinowy lub świąteczny dla Littlest Mermaid Lover.

AmazonEbay
Teorie spiskowe

Teorie spiskowe

Mammoth Księga Cover-Ups to książka 100 najbardziej przerażających spisek wszechczasów. Od zabójstwa JFK do 9/11, Eksperymenty CIA MECT Mind Experiments do obszaru 51, ta książka jest twoim przewodnikiem, co naprawdę stało się za zamkniętymi drzwiami. Ta kompilacja popularnych teorii spiskowych wystarczy, aby każdy paranoiczny o codziennym życiu. Podnieś tę książkę i porównaj swoją własną rzeczywistość z tym, co myślisz, to się dzieje.

AmazonEbay
Śmieszna zasłona prysznicowa

Śmieszna zasłona prysznicowa

Jeśli chcesz dać swojemu przyjacielowi dowcipne prezent urodzinowy, ta czarna zasłona prysznicowa z białym drukowaniem jest najlepszym oryginalnym pomysłem na prezent świąteczny

AmazonEbay
Tablica literowa

Tablica literowa

Niektóre z najbardziej kreatywnych i wyjątkowych prezentów, które można dać komuś urodziny lub Boże Narodzenie byłoby pokładzie listu. Tablica literowa zawiera litery i cyfry i ma 12x17 cali. Jest wykonany z filcu i przychodzi w 6 różnych stylach, w tym czarne, szare i brązowe tła. Ta deska jest idealna dla każdego, kto chce dać wspaniały prezent dla kogoś wyjątkowego.

AmazonEbayAliexpress
Śmieszny koc tortilla

Śmieszny koc tortilla

Jest to gigantyczny koc w kształcie burrito z polaru, który będzie pewien, że prosimy nawet największe pragnienie burrito. Koc jest miękki i ciepły, a kiedy go nie używają, Twoi goście mogą używać go jako rzutu kanapy lub szybkiego miejsca, aby położyć głowę. Jest łatwy do czyszczenia i przychodzi w wielu różnych kolorach, dzięki czemu można znaleźć idealny odcień dla domu. Najlepsza część wszystkich? Są mniej niż 20 USD!

AmazonEbayAliexpress
Śmieszna skarpeta z kurczaka.

Śmieszna skarpeta z kurczaka.

Więc czujesz się dzisiaj głównie? Nas też. Przyjdź na dół i zdobądź ręce na tych zabawnych skarpetach, które są idealne dla każdego ptaskiego kochanka! Te skarpetki po prostu dają ci coop-s każdego dnia każdego dnia.

AmazonEbayAliexpress
Lampy 3D.

Lampy 3D.

Lampy 3D są świetnym dodatkiem do każdego pokoju. Ta iluzja 3D w kształcie dinozaurów jest oryginalnym pomysłem na prezent świąteczny. Posiada pilot zdalnego sterowania, który może zmienić jasność w 16 kolorach.

AmazonEbayAliexpress
Kapelusz wiadro żaby

Kapelusz wiadro żaby

Jeśli twój przyjaciel lub siostra lubi śmieszne akcesoria, ten kapelusz oczu żaby jest dobrym prezentem urodzinowym. Kapelusz żaba sprawi, że kombinuje zabawne!

AmazonEbayAliexpress
Spersonalizowana mat.

Spersonalizowana mat.

Czy powiedzmy, że twoje dzieci nazywają, imię małżonka, a nawet dla przyjaciół lub współpracowników. Jest to oryginalny pomysł na prezent świąteczny, aby pokazać komuś, kogo je kochasz!

AmazonAliexpress
Kalimba.

Kalimba.

Kalimba znana również jako fortepian kciuk, jest instrumentem muzycznym, który ma 17 kluczy. Wykonane z drewna klucze są wytłoczone literami i notatkami. Łatwo jest grać, trwa od 5 minut, aby nauczyć się utworu.

AmazonEbayAliexpress
Statua żaby

Statua żaby

Ta żaba siedzi na szczycie toalety, bawiąc się swoim telefonem i sprawdzanie wiadomości. Jego stanowisko jest swobodne i nieuzasadnione. W końcu jaka jest żaba, o której myślisz, kiedy po prostu czeka na następne połączenie? Statua jest wykonana z żywicy i ma realistyczne szczegóły i kolor. Byłoby idealne w dowolnym domu lub biurze i stanowi wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół.

AmazonEbayAliexpress
Spersonalizowany słoik

Spersonalizowany słoik

Szukasz idealnego prezentu dla kogoś, kto ma wszystko? Dlaczego nie dać im słoik pełen swoich ulubionych plików cookie lub cukierków? Spersonalizowany słoik oferuje spersonalizowany biały wiejski ceramiczny wykonany z słoikami do ciasteczek miłości wszystkich rozmiarów. Nie tylko możesz dodać nazwę do etykiety, ale możesz również wybrać kolor tekstu i wybierz kształt serca.

AmazonEbayAliexpress
Śmieszne zakładki

Śmieszne zakładki

Kiedy szukasz prezentu dla studenta lub przyjaciela, który uwielbia przeczytać, rozważ je śliczne zakładki zwierząt. Te zakładki są super proste i coś, co kochają. Najlepsze jest to, że możesz uzyskać paczkę 15 zakładek z różnymi wzorami. Kosztują około 1 $, co jest przystępną ceną dla smarem pończochy lub mały prezent pod drzewem. Umieszcza te słodkie zakładki między stronami i obserwować, jak się zgniecili i krzyczą.

AmazonEbayAliexpress
Zabawny znak ostrzegawczy

Zabawny znak ostrzegawczy

Upewnij się, że masz dobre śmiech, chroniąc się przed niechcianymi gośćmi, sąsiadami i intruzami. Tak głupi, jak pomysł brzmi, należy zapewnić, że te znaki pozbędą się tych nieznośnych intruzów bez zawiedzenia!

AmazonEbayAliexpress
Zestaw koralikowy

Zestaw koralikowy

Koraliki to świetny sposób na wyrażenie siebie. Wyobraź sobie tworzenie własnej bransoletki i posiadając jedyny w swoim rodzaju kawałek biżuterii. Koraliki ABC mają fantastyczne zestawy koralików, które zawierają wszystko, co musisz stworzyć idealną ręcznie robioną sztukę do noszenia. Z 1000 urokami i koralikami, Koraliki ABC ma coś dla każdego.

AmazonEbayAliexpress
Cat Yarn Bowl.

Cat Yarn Bowl.

Najlepsze miski przędzy wykonane są z różnych rodzajów drewna, z dużym otworem do utrzymywania przędzy roboczej bezpiecznie. U podstawy miski znajduje się wycięcie spiralne, które utrzymuje przędzę od splątania. Miska przędzy kota ma kształt kota i jest wykonany z drewna mango. Nie ma potrzeby martwić się o plamki ani węzły z tą miską!

AmazonEbay
Kreatywne skarpetki zestaw

Kreatywne skarpetki zestaw

Istnieje idealny prezent dla każdej kobiety na liście, zwłaszcza jeśli lubią nosić różne skarpetki każdego dnia. Kreatywne zestawy skarpet mają ponad 20 różnych wzorców w małych, średnich, dużych i X-dużych. Znajdziesz odciski zwierząt, ditsy kwiaty, wzory geometryczne, geometria z dużymi kropkami i paskami. W zależności od ich stroju mogą zmienić swój styl z tymi skarpetami.

AmazonEbay
Elf Earbuds.

Elf Earbuds.

Elf Earbuds to słuchawki douszne, które ma kształt uszu elfa. Elf Earbuds są w kolorze różowym. Słuchawki te gwarantują, że dziecko najsłodsze dziecko na bloku.

AmazonEbay
Bezużyteczny pudełko

Bezużyteczny pudełko

Bezużyteczny pudełko to zabawka, która nic nie robi i nie zapewnia żadnej stymulacji. Jedynym sposobem zareagowania pudełka jest, jeśli ktoś popycha przycisk na nim. Po naciśnięciu przycisku pojawia się palec i wyłącza przycisk. Powtórz tę akcję, a zabawa jest nieograniczona.

AmazonEbay

Czy podobał Ci się ten post?

Oryginalne Pomysły Na Prezenty Świąteczne

Znalezienie idealnego prezentu jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego, czy szuka oryginalnych pomysłów na prezenty świąteczne, czy chce zmieścić się w budżecie.

Dzięki szerokiej gamie produktów do wyboru znalezienie idealnego prezentu jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Jeśli nadal szukasz idealnego prezentu, mamy wiele innych propozycji do wyboru:

Mam nadzieję, że znajdziesz tu idealny prezent świąteczny!

Credits:

Photo by Edgar Soto on Unsplash